Osobní mobilní kamera s online přenosem

ZEPCAM T1 LIVE

osobní mobilní kamera s přenosem 3G, 4G/LTE

Zepcam T1 LIVE je osobní mobilní kamera, který byla vyvinuta profesionály především pro bezpečnostní složky a hasiče. Je navržená a vyvinutá tak, aby umožňovala nahrávat kvalitní video i při použití v náročných venkovních podmínkách a přitom neomezuje uživatele v pohybu. Skládá se ze čtyřech částí: kamery, videorekordéru, GSM vysílače a bezdrátového dálkového ovládání. Všechny tyto části lze upevnit jednoduše na tělo, na helmu (přilbu), případně je lze nosit i skrytě v závislosti na aktuálních potřebách.

Vzhledem k použití v bezpečnostních složkách je zavedena i ochrana záznamu proti zneužití pomocí šifrování (AES128). Ochrana proti neoprávněnému shlédnutí je realizována pomocí přihlášení uživatele ID a heslem. Toto opatření zároveň slouží jako identifikátor uživatele, který záznam pořídil.

V současné době se jedná o unikátní řešení, které nemá konkurenční produkt, protože v jednom kompaktním řešení naleznete nejen kvalitní mobilní kameru s možnosti záznamu na paměťové medium, ale obsahuje také technologie na přenos živé obrazu z osobní kamery na operátorské pracoviště. V současné době podporuje například integraci do systému Milestone a Genetec. Mimo tuto integraci nabízí tento systém i svoje softwarové řešení pro zobrazení přenášeného videa.

Hlavní výhody:

- Je voděodolná, prachuvzdorná a nárazuvzdorná (IP67)
- Autentizace záznamu: Datové a časové razítko / ID uživatele / GPS poloha / vodoznak
- Vysoká citlivost kamery pro pořizování záznamů i za velmi špatných světelných podmínek
- Kapacita pro záznam 8 až 24 hodin
- Výdrž akumulátorů 4,5 hodiny/9 hodin (T1-XT), pohotovostní doba 15/30hodin.Video reportáž - mobilní kamera ZEPCAM T1 LIVE při hasičském zásahu - Holandsky / titulky ENG